Sık Sorulan Sorular

Maksimum Kapasite Nedir?
Villamızda Maksimum kapasitede belirtilen kişi sayısı kabul edilmekte bu sayıya çocuklarda dahil olmaktadır ve bu sayının üzeri kesinlik ile kabul edilmemektedir

Giriş Çıkış Saatleri Nedir?
Villamızın Giriş saatleri 16.00 olup çıkış 10.00 kalan süre zarfında temizlik yapılmaktadır ve saatler harici giriş ve çıkış yapılmamaktadır.

Evcil Hayvanlarımıız Getirebilir miyiz?
Aksi belirmediği halde tüm villalarımızda evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Extra Giderler Var mı?
Aksi belirtilmedikçe web sayfamızdaki fiyatlara elektrik, su, tüpgaz, klima, hafta bir temizlik ve çarşaf-havlu değişimi dahildir.

Gelirken Yanımızda Neler Getirmeliyiz?
Villaların mutfak gereçleri tam donanımlı olup sadece blender tarzı ürünler bulunmamaktadır, herkes için bir set banyo ve yüz havlusu ve yataklar hazırlanmış bir şekilde teslim edilmektedir. Özel eşyalarınız dışında belki fotoğraf makineniz ve dizüstü bilgisayarınızı veya iPodunuzu yada plajda kullanmak için plaj havlusu getirebilirsiniz.

Kiralama Fiyatına Neler Dahil?
Kiralama fiyatına villanın belirtilen konaklama kapasitesine uygun sayıda kişinin konaklaması, Wi-Fi, kiralama süresi içindeki tüm genel giderler, her 7 günde bir ara temizlik, havuz ve bahçe bakımları, arıza durumunda teknik servis ve villa kiralama komisyon bedelinin KDVsi dahildir.

Mutaassıp Ailelere Uygunluk?
Bu kategoride; bahçesi ve havuz alanı duvarla çevrili olup kesinlikle etraftan görünmeyen, muhafazakar ailelere uygun müstakil villalarımız bulunmaktadır.

Havuz Bakımı
Düzenli Olarak Havuz bakım personeli tarafından günlük yapılmaktadır. Havuza girerken aşırı yağ kullanımı, elbise ile girilmesi vs nedenlerle oluşabilecek sorunları engelleme için bu hususlara dikkat edilmeli. Havuz suyunun boşaltılması ve tekrar doldurulması yüksek maliyet ve zaman isteyen bir süreçtir. Havuz doldurulduğu ilk günden itibaren düzenli olarak temizlenmekte, gereken ilaçlamalar ve devridaimi yapılmaktadır. Bu sebeple sağlık ve hijyen açısından hiçbir sorun olmadığından havuz suyunun değiştirilmesine gerek duyulmamaktadır.

Kiralama Süresi
Villalarımızın konaklama süresi minimum 7 gece olup bunun altında hizmet vermemekteyiz.

Temizlik
Haftalık villa kiralama fiyatlarına giriş temizliği dahildir. Müşteri villaya girişte evi temiz bulur. 1 Hafta süresince evde temizlik yapılmaz. 2 Hafta ve üzeri konaklamalarda hafta arasında tarafımızdan ücretsiz olarak temizlik hizmeti verilir.

Yedek Havlu ve Çarşaf
Evlerimizin hepsinde temiz havlu ve temiz çarşaf mevcuttur. Her 7 günlük konaklama için bir çarşaf ve havlu takımı bulunmaktadır. Plaj havlusu bulunmamaktadır.

Rezervasyon
Tarafımızda yapılan her rezervasyonda Kiralama Şartları’nı Kabul etmiş olup aksi belirtilmediği sürece firma hesabımıza kiralama bedelinin %40’ini havale ile yollayacaksınız. sonra firmamız olarak size mail, fax yada posta ile konfirmasyon belgesini göndereceğiz. Kalan bakiye villa teslimatında gerçekleşecektir.

Tatil Bölgeleri

Kaş (0 Villa)

Kalkan (12 Villa)

Fethiye (0 Villa)

İslamlar (0 Villa)

Dalyan (0 Villa)

Bodrum (0 Villa)