Neden Villa Tatili

Sizde artık eğer yaz tatillerinizin sizin için monotonlaştığını ve keyif vermediğini düşünenlerden ve farklı bir şeyler arayanlardansanız, alternatif bir tatil türü olan villa tatilini denemenizi tavsiye ediyoruz.

Avantajlarının sayılmakla bitirilemeyeceği bu VİLLA TATİLİ nedir? 
Villa tatili, özellikle yaz tatillerinde, klasik otel ya da tatil köyü tatiline alternatif olarak geliştirilen bir tatil şeklidir. Yabancı turistlerle uzun yıllardır yapılmakta olan bu tatil organizasyonuna son yıllarda yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızdan sonra yurt içinde yaşayan vatandaşlarımızdan da yoğun ilgi gelmeye başlamıştır. 

Bu tatil, bir villa ya da bir evin içindeki tüm eşyalarıyla ve varsa özel havuz ve bahçesiyle genelde en az bir hafta süreyle kiralanması şeklinde olmaktadır. Villa tatilinin en önemli özelliği en kısıtlamasız ve en özgür tatil şekli olmasıdır. Otellerdeki gibi herhangi bir kısıtlamaya maruz kalmadan, yemek ya da diğer şeylerin saatlerine uymadan, hiç bir sıralamaya girmeden, kalabalık alanlarda çocuklarının peşinde koşturmadan, istediğin şekil ve saatte istediğini yapmak ya da istediğin yemeği yapıp ve istediğin saatte yiyebilme özgürlüğüne sahip olmaktır. En önemlisi ise ailen ya da arkadaş grubunla baş başa tatil yapabilme lüksüdür. 

Villa ve evlerimizde bütçelere uygun olarak lüksün sınırı yoktur. Genellikle hepsinin havuz teraslarında, balkonlarında ve odalarında güzel deniz manzarası mevcuttur. Yine hepsinin içinde mobilyaları, beyaz eşyaları ve mutfaktaki araç ve gereçleri tamdır. Evlerin genellikle tüm odaları klimalıdır. Bizim için önemli olan misafirlerimizin en az eşya ile evlerimize gelebilmesini sağlamaktır. Bunun için 2 yatak odalıdan 7 yatak odalıya kadar her sayıdaki insanı alabilecek özel havuzlu müstakil villalar ve ortak havuz paylaşan evlerde konaklayan ailelerin her türlü gereksinimini sağlayacak tüm eşyalar fazlasıyla bulunmaktadır. 

Portföyümüzde kalabalık ailelere, muhafazakar ailelere ve her bütçeye uygun villalar bulunmaktadır. Yapacağınız tek şey internet sitemizdeki beğendiğiniz lüks müstakil villa veya ortak havuzu paylaşan evlerden birini seçerek telefon, mail ya da web sitemizdeki kontak formuyla istediğiniz tarih aralığını belirterek rezervasyon talebinde bulunmaktır.

Tatil… Bütün bir yıl çalışıp hayalini kurduğunuz, hakkında planlar yaptığınız, giderken heyecan ve mutluluk duyduğunuz, sonunda ise bir sonrakini sabırsızlıkla beklediğiniz dinlenme ve eğlenme surecidir tatil. İyi bir tatilin en önemli kuralı şüphesiz iyi bir seyahat planından geçer. Bu plana dahil olan unsurların başında ise ‘iyi bir konaklama yeri seçimi’ gelmektedir. Peki iyi bir konaklama ne anlama gelmektedir? Bu soruya verilecek tek bir yanıt olmamakla birlikte kişinin tercihlerine, zevklerine ve tabi bütçesine hitap eden temiz bir yer iyi bir konaklama yeri olabilmektedir. Tatil için konaklama yeri ararken pek çoğumuzun aklına ilk olarak oteller ve hoteller gelir. Ancak son yıllarda yükselişe gecen ve giderek adından söz ettiren bir tatil seçeneği de var ki kendi vatandaşlarımızın ve özellikle yurtdışından güzel ülkemize gelen turistlerin bir hayli ilgisini çekmektedir. Adına ‘Villa Tatili’ dediğimiz bu tatil seçeneği gözlerden ve gürültüden uzak, muhafazakar tatil, manzara, deniz, kum ve özgürlük arayan kişilere layıkıyla hizmet etmektedir.

Villa tatili özellikle yaz tatillerinde, klasik otel ya da tatil köyü tatiline alternatif olarak geliştirilen bir tatil şeklidir. Yabancı turistlerle uzun yıllardır yapılmakta olan bu tatil organizasyonuna son yıllarda yurtdışında ve yurtiçinde yaşayan vatandaşlarımızdan da yoğun ilgi gelmektedir.

Villa Tatilinde Sizi Neler Bekliyor?

Bu tatil bir villanın içindeki tüm eşyaları ve varsa özel havuzu ve bahçesiyle birlikte genelde en az bir hafta süreyle kiralanması şeklinde olmaktadır. Villa tatilinin en önemli özelliği kısıtlamasız ve en özgür tatil şekli olmasıdır. Bu doğrultuda villa tatilinin avantajları arasında otellerdeki gibi herhangi bir programa uyma durumuna maruz kalmadan, yemek ya da diğer şeylerin saatlerini bekleme zorunluluğu olmadan ve bu servisler icin uzun kuyruklara girmeden, kalabalık alanlarda çocukların peşinde koşturmadan, istediğin şekil ve saatte istediğini yapma ya da istediğin yemeği yapıp, istediğin saatte yiyebilme özgürlüğüne sahip olma yer almaktadır. Bu avantajların tadını çıkarırken de şüphesiz en büyük lüks, ailen ya da arkadaş grubunla baş başa tatil yapabilme imkanına sahip olmaktır.

Balayı çiftlerinden, ünlü isimlere, Arap turistlerden, Avrupalı ve Amerikalı turistlere ve daha nicelerine muhteşem bir tatil konaklaması sunan villa tatilinde her zevke, bütçeye, yaş grubuna ve sosyal statüye hitap edecek türden villaları bulmak mümkün. Tercihi gereği gözlerden uzak bir yerde havuza girmek isteyen bir kişiye muhafazakar villa seçenekleri tam anlamıyla uyarken, daha çok manzara görmek isteyenlere ise etrafı daha korunaksız, denize nazır muhteşem villalar doğru bir konaklama tarzı olacaktır. Üstelik arkadaş grubunuzla veya ailenizle kiraladığınız bu villalar için kişi başına ödeyeceğiniz ücret de otel konaklamalarına kıyasla daha ekonomik olmaktadır. O halde bizden duyurması, sizlerden de konaklaması olsun. Bu yaz siz de villa tatili yapanlar arasına katılın ve ailenize, dostlarınıza güzel bir yaz sürprizi yapın. Sağlık ve mutlulukla kalın…

Tatil Bölgeleri

Kaş (0 Villa)

Kalkan (12 Villa)

Fethiye (0 Villa)

İslamlar (0 Villa)

Dalyan (0 Villa)

Bodrum (0 Villa)