Kurumsal

Firmamız Kalkan, Kaş, Fethiye, Dalyan, Bodrum da kısa dönem eşyalı villa kiralama amacıyla kurulmuş bir şirkettir. Mevcut tatil anlayışına farklı bir vizyon getirerek tüm dünyada uzun zamandan beri kullanılmakta olan villa kiralama konseptini yaygınlaştırarak, hem konaklama yapanlara etkin ve uygun fiyatlı daha keyifli bir tatil anlayışını tanıtmak hem de yabancı ve yerel mülk sahiplerine mülkleri üzerinden gelir elde etme imkanı sağlamak amacıyla faaliyet göstermekteyiz.

2010 yılından bu yana deneyimli kadromuz ile 12 ay boyunca Tatil severlere villa, rezidans kirama hizmetleri ile, Tatil bölgesiinde ev sahibi olanlara gayrimenkul yönetim hizmetleri vermekteyiz.

VİLLAM.NET Profesyonel bir site yönetim şirketidir. İstihdam ettiği profesyonel çalışanları ile sitelerinizde ve iş merkezlerinde güvenliğinizin yanı sıra konfor düzeyinizin de yükselmesine katkı sağlamaktadır.

Kalka, Kaş, Fethiye, Dalyan ve Bodrum’da birbirinden şık döşenmiş modern, ferah, güvenli ve konforlu villa ve rezidanslar da tatil ve konaklama hizmetleri veriyoruz

Şirketimiz yönetim faaliyetleri kapsamında finans yönetiminden hukuksal danışmanlığa ve idari faaliyetler kapsamında temizlikten güvenliğe, bahçe hizmetlerinden teknik destek hizmetlerine kadar hizmet verilmekte olup gerekli denetim faaliyetlerimizle hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşlara raporlanmaktayız.

Şirketimiz, müşteri profiline uygun Hizmet ve Pazarlama politikası üretimiyle, müşterileriyle yakın temas içinde, Gayrimenkul yatırımlarını en doğru biçimde yönetme ve yönlendirme konusunda duyulan memnuniyetten kıvanç duymaktadır.

Teknolojik ve kültürel gelişmeleri yakından takip etme, eğitimli ve kalifiye hizmet personeli yetiştirme, kalite yönetim sisteminden ödün vermeden çalışma ve doğayı koruyarak faaliyet gösterme amaçlarıyla hareket eden şirketimiz 7 yıllık deneyim süreci içinde müşteri portföyünü memnuniyet ile birlikte üst seviyelere çıkarmış, hedefini hep daha iyi olarak benimsemiştir.

Antalya Kaş ve Kalkan bölgesinde Kiralık Tatil Villalarını tanıtabileceğiniz site üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz.

Tatil Bölgeleri

Kaş (0 Villa)

Kalkan (12 Villa)

Fethiye (0 Villa)

İslamlar (0 Villa)

Dalyan (0 Villa)

Bodrum (0 Villa)