Kiralama Koşulları

Kalkan Kiralık Villa kiralama şartları kiralamak istediğiniz Villa veya Dairenin kiralayacağınız tarihlerinizi belirtip, Sizden gerekli ulaşım ve fatura bilgileri alınarak Ön Kiralama işleminiz yapılmış olur, Ön Kiralama  yapıldığı Tarihten itibaren en geç 1 iş günü içersinde  toplam ödenecek ücretin  % 30 ile %40 kapora olarak  Banka havalesi ile teslim edilir, geriye kalan ücret villa tesliminde sözleşme yapıldıktan ve villa kontrolleri yapılıp, villa tesliminde peşin  olarak alınır.

Kapora teslim alındığında en geç 3 saat içerisinde tarafınıza yazılı olarak (faks, e-mail) Villa Veya Daire Kiralama Onayı Gönderilmektedir, Kiralama onayı içersinde toplam ücret, alınan kapora ve hangi tarihlerde villanın adınıza kira edildiği belirtilmektedir. tarafınıza gönderilen fax veya e mail lerde kapora yatırılma saati ve günü yazmaktadır belirtilen gün ve saatte kapora yatırılmaz ise villa veya daire kiralaması iptal edilir kiralama talebinde bulunan kişinin Faxına veya E-mail  adresine yazılı olarak bildirilir

VİLLA

Villa tesliminde Kira şözleşmesi yapılır teslim olunan demirbaşların sayımı yapılır (Villalar Eşyalı olarak kiraya verilir) Kiralık ilanlarımızda belirtilen miktarda depozit alınır ve şözleşme yapılır alınan depozit ve şözleşme çıkış tarihinde villadaki demirbaş teslimi kiracı tarafından yapıldıktan sonra geriye ödeme yapılır ve iade edilir

Villa Teslimatları

Villanın Bizim Tarafımızdan Teslim saati : 16:00 (Öğleden sonra) olup, Villanın Sizin Tarafınızdan Teslim saati: 10:00 (sabah) dır. Bu aradaki süre içersinde temizlik yapılmaktadır, Haftalık kiralama 7 gece olarak geçer  giriş ve çıkış saatleri yukarıda belirtildiği gibi çıkış saati villalar için saat 10 giriş saati ise 16 00 dır Dairelerde ise saat 10:00 çıkış saati giriş saati ise 16 :00 dır , Villa teslim edilme ve teslim alınma yetkili kişi tarafından yapılmaktadır.

Havuz ve bahçe bakımları

Her sabah erken saatlerde görevliler tarafından yapılmakta olup, Kiralama süresince  villada herhangi bir arıza vs meydana  gelirse tarafımıza belirtmenizle, tarafımızdan giderilecektir.                                                                                                                                                               

Temizlik

Villalarımız’ da temizlik villa girişinden önce yapılır, Kiracı villaya giriş yaptığı tarihten itibaren villa içersinde temizlik yapılmasını isterse ekstra temizlik ücreti  Villa için 200TL olup daire  ve apart iiçin 120TLdir. - İlanlarımızda Belirtilen günlük olarak kiralamalar hesaplanır belirtilen ücretler dışında herhangibi ekstra hiçbir ücret alınmaz fiyatlarımıza Gaz elektrik, havuz ve bahçe bakımı, su  dahildir.

Evcil Hayvan, villalarımızda kabul edilmemektedir.

VİLLA, DAİRE VE APART

Her Villa ve Daire açıklamalarında maksimum kişi sayısı belirtilmiştir , Kiralama süresince belirtilen ve makbuz/belgede onaylanan konuk sayısını geçmemelidir, evde kalacak kişi sayısına çocuklar ve bebekler dahildir. Eğer evde kalabilecek maksimum insan sayısı geçilmişse fazla sayıdaki insanın evden ayrılmasını istenecek veya belli oranda ekstra ücret talep edilecektir.

Villa veya Daire Kiralama aşamasında müşterinin beyanı doğrultusunda işlemler yapılmaktadır. Müşteri vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul  eder. Müşterinin vermiş olduğu eksik yada yanlış bilgilerden villa veya Daireyi kiralayan kişi sorumludur kaynaklanan sorunlardan firmamız sorumlu değildir.

Tatil Bölgeleri

Kaş (0 Villa)

Kalkan (12 Villa)

Fethiye (0 Villa)

İslamlar (0 Villa)

Dalyan (0 Villa)

Bodrum (0 Villa)